Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır Çerez Politikası
REM DeviceDistribütör

REMdevice

Menşei:İtalya

Hakkında:Şimdiye kadarki en iyi endüstriyel radyo kontrollerini sunarak kontrollü kullanımın geleceğini yeniden tanımlamak istiyoruz. Makineleri ve ekipmanı uzaktan, tamamen güvenli bir şekilde, daha fazla görünürlük, rahatlık ve esneklikle serbestçe hareket ederek kontrol etmenize olanak tanıyan ürün deneyimleri tasarlıyoruz.
Endüksiyon şarjı ve düşük tüketimli elektronikler sayesinde, art arda 35 saat çalışan ürünler üretiyoruz. 1000 saate kadar dayanan entegre bataryalı ürünler geliştiriyoruz. Amaç, bu yenilikleri referans pazarımızda yeni bir kalite standardı haline getirmektir.Web Sitesini ziyaret edin.

POSEICOPartner Marka

Poseico Power Electronics

Menşei:İtalya

Hakkında:Yüksek güçlü yarı iletkenler ve güç dönüştürme pazarlarında lider firma. Web Sitesini ziyaret edin.

SIRENAPartner Marka

Sirena S.P.A

Menşei:İtalya

Hakkında: Bugün ürünlerini dünya çapında 70’den fazla ülkede satıyor ve 100’den fazla dağıtım ortağından oluşan bir ağa sahiptir.Kuruluşundan bu yana, Sirena fabrikasında 50 milyonun üzerinde cihaz üretildi, bu sayı şirketi sektörde referans, güvenilirlik ve kalite ile eş anlamlı bir marka haline getiriyor.Web Sitesini ziyaret edin.


INFINEONPartner Marka

Infineon

Menşei:Almanya

Hakkında:Yarı iletkenlerimiz, giderek birbirine bağlanan bir dünyada verimli enerji yönetimi, akıllı mobilite ve güvenli, kesintisiz iletişim sağlar. Web Sitesini ziyaret edin.

MERSENPartner Marka

Mersen

Menşei:Fransa

Hakkında:Elektrik gücü ve gelişmiş malzemeler konusunda küresel bir uzmandır. Mersen, enerji, ulaşım, elektronik, kimya, ilaç ve proses endüstrileri gibi sektörlerde üretim süreçlerini optimize etmelerini sağlamak için müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler tasarlamaktadır. Web Sitesini ziyaret edin.

LittelfusePartner Marka

Littelfuse

Menşei:Amerika

Hakkında:Sürdürülebilir, bağlantılı ve daha güvenli bir dünyayı güçlendiren bir endüstriyel teknoloji üretim şirketidir. 15’ten fazla ülkede ve 17.000 küresel ortakla, yenilikçi, güvenilir çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır. Web Sitesini ziyaret edin.


HomaDİSTRİBÜTÖR

Homa

Menşei:Almanya

Hakkında:60 yılı aşkın süre yüksek akım mühendislik sektörü için kontaktörler, esnek güç hatları ve kontak üniteleri için küresel sistem tedarikçisi.  Web Sitesini ziyaret edin.

ThiimDistribütör

Thiim

Menşei:Danimarka

Hakkında:Thiim, Danimarka’da satılan ve birçok ülkeye ihraç edilen basit ve karmaşık kontrol ve ölçüm modüllerini kendisi geliştirip üretmektedir. Çok çeşitli standart modüller sunmaktadır,aynı zamanda müşterinin belirlediği görevlerle de kapsamlı bir şekilde çalışmaktadır.Kontrol röleleri,İzleme röleleri Faz hatası röleleri,Motor marş röleleri,Senkronizatörler,İzolasyon amplifikatörleri, vericiler Dönüştürücüler alanında hizmet vermektedir. Web Sitesini ziyaret edin.

Hübner GiessenPartner Marka

Hübner Giessen

Menşei:Almanya

Hakkında:Başlangıçta, eskiden olduğu gibi analog versiyonlar üretti. 1980’li yıllardan itibaren dijital teknolojinin sunduğu artan yeni fırsatlar, ürün yelpazesinde kademeli olarak değişiklikler getirmiştir. Mühendislik ve montaj hizmetlerinin yanı sıra mekanik ve elektronik aksesuarlar da eklendi. Bugün, dünya çapında sıfırdan alan ve modernizasyon projeleri için eksiksiz enkoder sistemi çözümleri sunmaktadır. Web Sitesini ziyaret edin.


GhisalbaDistribütör

Ghisalba

Menşei: İtalya

Hakkında: 2000A’e kadar dünya pazarındaki en geniş üç ve dört kutuplu  kontaktörleri projelendirmekte ve üretmektedir. Bugünkü hedefi, dünyadaki büyük kullanıcılara veya üreticilere özel ihtiyaçlar için özelleştirilmiş ürün yelpazesiyle çözümler sunmaktır. Web Sitesini ziyaret edin.

CD AUTOMATIONDİSTRİBÜTÖR

CD Automation

Menşei:İtalya

Hakkında:tek fazlı, iki fazlı ve üç fazlı olarak 3000kW’a kadar yükler için SCR Güç Kontrolörü, Yumuşak Yolverici, Katı hal rölesi ve sıcaklık kontrolörü gibi dünyanın en gelişmiş ürünleri arasında geniş bir ürün yelpazesi sunar. Web Sitesini ziyaret edin.

ProxitronPartner Marka

Proxitron

Menşei:Almanya

Hakkında:Sensör teknolojisi alanında 35 yılı aşkın deneyime sahip dünya çapında faaliyet gösteren geleneksel bir şirkettir. Ürünler yalnızca Almanya’da geliştiriyor ve üretiyor. “Alman malı” kalite firma için doğaldır. Ancak bu, en zorlu uygulamalarda bile mümkün olan en yüksek standartları garanti etmesini sağlar.  Web Sitesini ziyaret edin.


KRAUSPartner Marka

Kraus Elektrotechnik

Menşei:Almanya

Hakkında:Bugüne kadar özellikle slip rings yapımına ve üretimine odaklanmıştır. Son birkaç on yılda şirket, geliştirme ve üretimde yüksek deneyime sahip, dünya çapında bilinen bir sağlayıcı haline geldi. Kraus Elektrotechnik ayrıca tren ve raylı sistemler için anahtarlar ve elektrik mühendisliği alanı için ekipman ve yedek parçalar üretmektedir.Şirketin şu anda Augsburg’daki genel merkezinde yaklaşık 150 çalışanı bulunuyor.Web Sitesini ziyaret edin.

ORTEAPartner Marka

Ortea

Menşei:İtalya

Hakkında:100’den fazla ülkede satışları bulunan uluslararası bir grup olan Ortea Next’in misyonu, güç kalitesi ve enerji verimliliği alanında birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmaktır.
Ortea Next, ürün markaları Ortea, Icar, Enersolve ve Powersines arasındaki sinerji sayesinde güç kalitesi ve enerji verimliliği için entegre ve sürdürülebilir çözümler tasarlıyor, üretiyor ve sürdürüyor.

Ürün yelpazesi olarak Gerilim Regülatörü, SAG Kompansatörler, AG Transformatörler ve reaktörler bulunmaktadır.

Web Sitesini ziyaret edin.

STROMAGPartner Marka

Stromag

Menşei:Almanya

Hakkında:Verimlilik için mühendisliğe odaklanan Kaplinlerimiz, Debriyajlarımız, Frenlerimiz ve Dişli Kam Limit Anahtarlarımız, dünya çapında çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda üstün performans sağlar.
1932’de kurulan, endüstriyel aktarma organı uygulamaları için yenilikçi güç aktarım bileşenlerinin geliştirilmesi ve üretiminde dünya çapında tanınan bir lider haline geldik. Mühendislerimiz, müşterilerinin en zorlu gereksinimlerini karşılayan yaratıcı, enerji açısından verimli çözümler sağlamak için en son tasarım teknolojilerini ve malzemelerini kullanır. Web Sitesini ziyaret edin.


ASTECHPartner Marka

ASTECH

Menşei:Almanya

Hakkında: endüstride temassız ölçümler konusunda uzmandır. Ürün yelpazemizde hız, uzunluk, mesafe, konum, genişlik ve renk algılama sensörleri bulunmaktadır. VLM, LDM ve CROMLAVIEW® serisi sensörlerimize ek olarak, müşterinin gereksinimlerine ve OEM müşterileri için de üretiyoruz. Optik sensörlerin zorlu ortam koşulları altında uygulanması konusunda kapsamlı deneyimler kazandık ve sensörlerimiz için kapsamlı bir aksesuar portföyü sunar.Web Sitesini ziyaret edin.

NewElfinPartner Marka

NewElfin

Menşei:İtalya

Hakkında:Komut ve sinyalizasyon ,butonlar,güvenlik kontrol cihazları vb. ürünler üreten italyan markasıdır.1300 kodlu parçası ve 7000 metrekarelik depolama alanına sahiptir. Web Sitesini ziyaret edin.

SECATECPartner Marka

SECATEC

Menşei:Almanya

Hakkında:Sensörleri, 40 yılı aşkın bir süredir dünya çapında neredeyse tüm endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır.Minyatür sensörlerden yüksek sıcaklığa ve basınca dayanıklı cihazlara – deneyimimiz ve çok sayıda mevcut elektronik, tasarım, malzeme ve çok daha fazlası. müşterilerimize mümkün olan en büyük faydayı garanti eder.İster tek parça ister büyük bir seri olsun – uygulamalarınız için en uygun sensörü üretiyor.Web Sitesini ziyaret edin.


GIVI MISUREPartner Marka

GIVI Mesaure

Menşei:İtalya

Sağlam ve kompakt bir yapı, kullanımdaki çok yönlülüğü o kadar geniş bir özellik yelpazesiyle birleştirir ki, herhangi bir uygulama ihtiyacı tatmin edici çözümlerle karşılanabilir.
Elektromanyetik parazite karşı etkili bir koruma için metal kasa. Geniş darbe/dev aralığı. 64.000 ppr’ye kadar.
Maks. frekans 300 kHz ve istek üzerine IP 67 koruma DIN 40050/IEC 529.
Web Sitesini ziyaret edin.

ESİTPartner Marka

ESİT

Menşei:Türkiye

Hakkında:Elektronik dalında bir mühendislik şirketi olarak 1980 yılında faaliyetlerine başlamış ve 1987 yılında Esit markasıyla elektronik tartı aletleri üretimine yoluna devam etmiştir. Web Sitesini ziyaret edin.

UWT LEVEL CONTROLPartner Marka

UWT GmbH

Menşei:Almanya

Hakkında:Her türlü dökme malzemede, katılarda ve ayrıca sıvılarda, macunlarda ve köpükte seviyelerin, limit seviyelerinin tespiti ve izlenmesi için dünyanın önde gelen ölçüm teknolojisi üreticilerinden biridir. Web Sitesini ziyaret edin.


JACOB AntriebstechnikPartner Marka

JACOB Antriebstechnik

Menşei:Almanya

Hakkında: 40 yılı aşkın tecrübesiyle, makine mühendisliği için mekanik montajların önde gelen tedarikçilerindendir. Tahrik teknolojisi için kaplinler ve iş parçası ve takım bağlama için güç bağlama elemanları ile piyasadaki standartları belirlemektedir. Ancak yeni geliştirilen motor mili koruma sistemleri, yüksek düzeydeki yenilikçilikleri de söz konusudur.Çarpışma koruması için optimum güvenlik çözümleri sunmaktadır.Web Sitesini ziyaret edin.

KOLLMERGENSistem Entegratörü

Kollmorgen

Menşei:Amerika

Hakkında:AGV kontrol çözümleri ve otomasyon platformları ile sizin gibi mühendisler zorlu problemleri çözüyor ve anlamlı bir fark yaratıyor. Endüstriyel güvenliği teşvik etmek ve ekonomik fırsatı ilerletmek. Güneş enerjisinin köklerini değiştirmek. Tıbbi tanı ve tedavi sonuçlarının iyileştirilmesi. Derin okyanuslardan derin uzaya yeni dünyalar keşfetmek. Web Sitesini ziyaret edin.

KBTPartner Marka

KBT

Menşei:Türkiye

Hakkında: konveyör bant sistemlerinizi ve vinç uygulamalarında güvenilir bir şekilde koruyabilmeniz ve izleyebilmeniz için ağır sanayiye uygun olarak üretilmiş ürünleri sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz %100 Türkiye’de kendi bünyemizde üretilmektedir. Konveyör bant güvenliğini sağlamak için tasarlanan ürünlerimizin, ihtiyacınıza göre her türlü özel üretimi yapılabilmektedir. Ürün grubumuzda yer alan tüm modeller, ağır ve zorlu şartlara dayanıklı olarak tasarlanmış olup yüksek kalitede üretilmiştir. Web Sitesini ziyaret edin.


FSG SensörPartner Marka

FSG Fernsteuergeräte

Menşei:Almanya

Hakkında:75 yıldır Almanya’da ve dünya çapında en verimli ve yenilikçi sensör üreticilerinden biridir.. Web Sitesini ziyaret edin.

Schaltbau

Schaltbau

Menşei:Almanya

Hakkında:Schaltbau, Bode grubu aracılığıyla ‘Mobil ulaşım teknolojisi’ (esas olarak araçlar için kapı aparatları), Pintsch grubu (demiryolları) ve Pintsch Bu benzer grubu aracılığıyla ‘Sabit taşımacılık teknolojisi’ (fren sistemleri) ve ‘Elektromekanik bileşenler’ olmak üzere üç iş alanında faaliyet göstermektedir. Schaltbau GmbH. (Almanya) ve Fransa, ABD, İngiltere ve Çin’deki ilgili şirketler, trenler için elektrik konektörleri, AC/DC kontaktörler 2000 Amper 4800 Volt, sigorta blokları ve araç üstü güvenlik ekipmanları ( Sifa ) ve demiryolu endüstrisi için uyarı ekipmanları (sirenler) üretmektedir.Web Sitesini ziyaret edin.

SPM Slip Ring Machine S.P.L.Distribütör

SPM Slip Ring Machine S.P.L.

Menşei:İtalya

Hakkında:Cihazları ve elektromekanik sistemleri yenilikçi bir şekilde ve mükemmel malzemelerle inşa etmektedir.Ana iş hedefi, SPM tarafından üretilen tüm ürünlerin, uluslararası standartlara uygun olarak tehlikeli ve zorlu ortamlarda güvenilir ve emniyetli bir şekilde çalışmasıdır.

Slip ring ve kablo tamburları

Atex explosıon proof serıes

  • Marıie series
  • Steel industry and earthmoving machinery
  • Mining and drilling
  • Industrial and automatıon

Web Sitesini ziyaret edin.