Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır Çerez Politikası

25 Yıllık Deneyim

AVA MEKATRONİK

25

AVA MEKATRONİK A.Ş.

25 Yıllık profesyonel kariyerimizin bize kazandırdığı bilgi ve tecrübeleri ile AVA MEKATRONİK A.Ş. 2022 yılında kurulan bir şirket olarak, elektrik ve elektronik sektöründe öncü ve yenilikçi çözümler sunan bir firma olarak hayatına başladı.

Uzman ekibimiz ve sektöre özel hizmet anlayışımız ile mikro ölçekli tamamlayıcı malzeme satışı ile Endüstriyel elektronik ve otomasyon alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklarımıza çözümler üretmeyi ilke edinerek Tecrübeli ve dinamik kadromuz, uzman teknik desteğimiz ve çözüm ortaklarımız ile alternatif çözümler sunmaktayız.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti.

*Yüksek Başarıyı Hedefler ve Ulaşırız:*
Sonuç odaklı çalışma prensibimizle yüksek başarıyı hedefliyor, işimizi yaparken nihai amacımızı her zaman aklımızda tutuyoruz. Büyük resmi gören, sorumluluk alan ve yüksek motivasyonla çalışan bir ekibiz.

*Yenilikçi ve Yaratıcıyız:*
AVA Mekatronik olarak, meraklı, katılımcı ve paylaşımcı bir yaklaşım benimsiyoruz. Zamanın gereklerini takip ediyor, sürekli yeni fikir ve girişimlere destek veriyoruz. Hata yapmaktan çekinmeyen, hatalardan öğrenen ve fark yaratmak için sürekli çalışan bir ekip olarak öne çıkıyoruz.

*Sürekli Gelişimi Destekleriz:*
Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışarak, sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımıza destek oluyor, gelişim için geri bildirim ve eleştirilere açık bir ortam sağlıyoruz.

*Müşterimizin Başarısı İçin Çalışırız:*
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimseyerek, her kararımızı ve aksiyonumuzu işimize ve müşterimize katkı sağlama bilinciyle alıyoruz. Müşteri bağlılığını güvenilirlik, esneklik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz.

*Kaliteli Ürün ve Hizmetlerimizle Değer Yaratırız:*
Her iş kolumuzda en kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak müşterilerimize değer katıyor, rekabetten bir adım önde olmayı amaçlıyoruz. Müşteri talep ve beklentilerini anlayarak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu doğrultuda tasarlıyoruz.

*Ekip Olarak Çalışırız:*
Her bireyin ve fonksiyonun işe katkısını takdir eder, birbirimize saygı gösterir, farklılıklara değer verir ve katılımcılığı teşvik ederek bireysel inisiyatif ve sorumluluğa zemin yaratırız.

*Verimli ve Yalın Organizasyonlar Kurarız:*
Katma değer yaratmayan işlere ve bürokrasiye tahammülümüz olmayan bir ekibiz. Mümkün olan en yalın organizasyon yapılarında, entegre ve verimli sistemlerle açık ve etkin iletişim ortamında çalışırız.

*Açık ve Dürüst İlişkiler Kurarız:*
Çalışanlarımızdan müşterilere, tedarikçilerden hissedarlara kadar olan ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütüyoruz.

*Verdiğimiz Sözü Tutarız:*
Sözlerimiz, eylemlerimiz, davranış biçimlerimiz ve kararlarımız kendi içinde tutarlı bir bütündür. Her birimiz, itibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz.

*Adil Rekabet Ederiz:*
Etiğe uygun, adil ve karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik ilişkiler içinde yer alırız. Sektörlerimizin ve iş dünyasının gelişimi ve kurumsallaşması için çaba sarf ederiz.

 

Biz AVA Mekatronik olarak, inovasyon, güven ve müşteri memnuniyeti temelinde şekillenen iş anlayışımızla sektörde öncü bir konumda yer almayı sürdürüyoruz. Daha fazla bilgi almak, işbirliği olanaklarını değerlendirmek veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.